YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

İlan

Üsküdar’da Ev Arkadaşı Arıyoruz

Üsküdar’da Ev Arkadaşı Arıyoruz
To report this post you need to login first.

Ev üsküdar sahile yürüyerek 10-15 dakika. Fıstıkağacı metroya da yürüyerek 2 dakika. Kadıköye otobüsle 20 dakika.

Gelecek arkadaş eve mart 2’de giriş yapacak.

Ev tamamen eşyalı. Gelecek arkadaşın odasında yalnızca yatak yok. Yalnızca baza var ama yatak yok. Gardırop var ve bir adet çalışma masası var. Salonda 4 kitaplık kadar kitap var, yemek masası ve tv var. Netflix mubi cart curt hepsi var zaten. Mutfakta fırın, mikrodalga, tost, bulaşık makinesi ve diğer tüm mutfak gereçleri var. Evde genelde sürekli yemek pişiyor zaten.

Evin kirası kişi başı 1000 lira ile 1300 lira arasında faturadan faturaya değişiyor. Aidat kişi başı 20 lira.

Eve gelecek arkadaştan gürültüsüz olmasını bekliyoruz. Diğer ev arkadaşım işe sabah gidip akşam geliyor, benim de hem işe gitmem hem de derslere gitmem gerekiyor. Ev ekseriyetle boş kalacak gibi gözüküyor. Dolayısı ile salondaki masada, salonda vakit geçirebilir gelecek arkadaş.

Evde sigara içilmiyor. Kışın mutfak penceresinden, yazın da diğer tüm pencerelerden sigara içiliyor. Eve çok fazla arkadaşımız gelip gitmiyor. Haftada bir elbette arkadaş ya da arkadaşlar gelebilir fakat yoğun olması durumunu istemiyoruz. Hem apartman aile apartmanı hem de uzun yıllardır bununla ilgili şikayet duymadık apartmandan ya da ev sahibinden.

Eve su, tuvalet kağıdı gibi ortak ürünler sırayla alınıyor. Evde temizliği %90 ben yapıyorum. Evin salon penceresi kısmi boğaz görüyor.

evin konumunu paylaşıyorum: https://www.hizliresim.com/n51qzc1

ilgilenenler 5448449250 yazabilir.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>