YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
betav-masaustu
dormhouse-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

İlan

kiralık ev ilanı (4.levent)

kiralık ev ilanı (4.levent)
To report this post you need to login first.

Selam Arkadaşlar,

Şuanda oturmakta olduğum emniyet evleri mahallesindeki evimi [b]1 ŞUBAT[/b] itibariyle boşaltacağım ve içindeki bazı önemli eşyaları da belli bir ücret karşılığında evde bırakacağım. Evin konumunu ve özelliklerini şu şekilde özetleyebilirim;

1) 4. levent metro durağına abartısız tam 1 dk yürüme mesafesi ve çok merkezi önünde 500T durağı da var beşiktaş otobüsleri dolmuşları da geçiyor. (bakkal çakkal tekel herbişey var)

2) 2+1 evi evimin kirası şuan 1650 ama ev sahibi uzun süredir oturduğum için yeni arkadaşa 1900-2000 TL den kiralık verecektir(tahmin). Daha yüksek isterse ev sahibiyle konuşup yardımcı olmaya çalışırım. 4 yıldır bu evde yaşıyorum kirayı birkez geciktirmedim o kadar hatırımız vardır herhalde :).

3) Ev 2+1 ama bir oda çok küçük, tek kişilik yatak ve dolap anca sığıyor ben orayı çalışma odası olarak kullanıyorum.

4) Mutfak geniş ve rahat

5) Çatı katına çıkan merdiven evin içinden çıkıyor (konfor olarak negatif bir durum oluşturmuyor tam tersine ardiye alanı olarak kulanabiliyorsunuz)

6) Bina 15 yıllık falan yanlış hatırlamıyorsam, bir cephesinde de mantolama var doğalgaz abuk subuk bir rakam gelmiyor bugünün fiyatıyla 200 tl civarına polarla 350 tl civarına donla dolaşabilirisiniz evde.

7) Evi tutacak arkadaşın 1 gün bile kirayı aksatmaması çok çok önemli. Kendisi çok iyi bir insandır fakat ev sahibi inanılmaz hassas bu konuda. Geç öderseniz başınız çok ağrıyabilir.

8)Ben evi çok temiz kullandım benden sonraki arkadaşında çok temiz kullanması gerekiyor. (Ev sahibi çok seçici adamın tipine göre vermiyorum diyebilir. “Lan sen kimsin ki parasını vermiyor muyuz” diye düşünebilirsiniz fakat kiralık ev fiyatları çok ama çok yükseldi ve piyasada ev yok bundan dolayı ev sahibi zaten kolay buluyorum bulmuşken düzgün insan olsun diyebilir)

Geldik satmayı düşündüğüm eşyalara, bu eşyaları toplu şekilde satıyorum. Yalnızca alacak arkadaşa evi tutması için yardımcı olacağım. Zaten taşınma maliyetinizi ve eforunuzu azaltacağı için bu eşyaları almanız size avantaj sağlayacaktır. Çalışmayan bozuk eşya bulunmamaktadır. Eşya listesi aşağıdadır. Metnin en altında da isteyeceğim ücreti görebilirsiniz

1) Mini buzdolabı
2) Fırın
3) Set üstü ocak
4) Ketıl
5) Bulaşık makinesi
6) Yemek masası
7) 6 adet sandalye
8) İki kişilik küçük iskandinav koltuk
9) Üç adet tek kişilik iskandinav koltuk
10) 2 adet küçük sehpa
11) Tabak çanak tava vs. (hepsini değil bir kısmını daha yeni eve çıkacağım için aldım. +3 yıllık olanları satıyorum sadece ama bütün ihtiyacı karşılayacak kadar herşey mevcut)
12) Perdeler
13) Vantilatör
14) 3 kapılı dolap
15) Birkaç adet halı
18) Salondaki avize (çok matah birşey değil ama belirtmek istedim)
19) Çift kişilik Yatak ve karyola (bazasız) karyolayı bir marangoz çağırıp eski bir dolaptan kesitrip biçtirerek yaptım , gıcırdama problemi çok yok görsel olarak beklentiyi biraz düşük tutun lütfen)

Kıscası eve girdiğinizde hiç bir masraf yapamdan oturabilirsiniz. Keyfi masrafla keyfinizi arttırmanız size kalmış

Eşyaların toplam bedeli 1800 TL dir. Pazarlık yoktur. Taşınma masrafın yok emlakçı masrafın yok.

Telefon numaram : 0530 201 9265

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>